© 2017 Digital City

O nas

Agencja reklamowa.

Digital City to agencja reklamowa oraz interaktywna z siedzibą w Krakowie. W ramach świadczonych usług proponuje produkcję filmów korporacyjnych i na potrzeby prywatne, fotografię: reklamową, biznesową, eventową i produktową, a także zdjęcia z drona, tworzenie stron internetowych oraz zarządzanie nimi.

 

Marketing internetowy.

 

Łączenie tradycyjnych akcji marketingowych z innowacyjnymi rozwiązaniami z branży reklamowej pozwala Digital City działać na rynku zarówno jako agencja reklamowa, jak i interaktywna. Oferta z jednej strony obejmuje tworzenie responsywnych sklepów i stron internetowych, a z drugiej profesjonalne sesje zdjęciowe, które mogą stanowić podstawową zawartość witryny. Usługi wzajemnie się uzupełniają, a Digital City pomaga we wprowadzeniu harmonii w działaniach marketingowych przedsiębiorstw, z którymi współpracuje.

 

Filmy korporacyjne i zdjęcia z drona.

 

Ogromną popularnością cieszą się filmy i zdjęcia z drona, dzięki którym można spojrzeć na świat z innej perspektywy. Pilot drona posiada niezbędną licencję do wykonywania tego typu czynności, co przekłada się na profesjonalizm oraz bezpieczeństwo w realizacji zleceń.

 

Studio fotograficzne w Krakowie.

 

Digital City posiada własne studio fotograficzne w Krakowie, którego lokalizacja nie ogranicza podjęcia współpracy również z partnerami biznesowymi z Warszawy, Poznania, Gdańska, Katowic, Zakopanego czy innego miasta w kraju. Agencja reklamowa oferuje kompleksowe usługi: od kreatywnej koncepcji, przez opracowanie scenariusza i jego realizację, aż po specjalistyczną postprodukcję.

KONTAKT.