Przewiń do góry

O nas

Digital City to agencja reklamowa oraz interaktywna z siedzibą w Krakowie.

W ramach świadczonych usług agencja reklamowa proponuje produkcję filmów korporacyjnych i na potrzeby prywatne, fotografię: reklamową, biznesową, eventową i produktową, a także zdjęcia z drona, tworzenie stron internetowych oraz zarządzanie nimi.

Marketing internetowy.

Łączenie tradycyjnych akcji marketingowych z innowacyjnymi rozwiązaniami z branży reklamowej pozwala Digital City działać na rynku zarówno jako agencja reklamowa, jak i interaktywna. Oferta z jednej strony obejmuje tworzenie responsywnych sklepów i stron internetowych, a z drugiej profesjonalne sesje zdjęciowe, które mogą stanowić podstawową zawartość witryny. Usługi wzajemnie się uzupełniają, a Digital City pomaga we wprowadzeniu harmonii w działaniach marketingowych przedsiębiorstw, z którymi współpracuje.

agencja reklamowa kraków

Studio fotograficzne w Krakowie.

Digital City posiada własne studio fotograficzne w Krakowie, którego lokalizacja nie ogranicza podjęcia współpracy również z partnerami biznesowymi z Warszawy, Poznania, Gdańska, Katowic, Zakopanego czy innego miasta w kraju. Agencja reklamowa oferuje kompleksowe usługi: od kreatywnej koncepcji, przez opracowanie scenariusza i jego realizację, aż po specjalistyczną postprodukcję.

Ogromną popularnością cieszą się filmy i zdjęcia z drona, dzięki którym można spojrzeć na świat z innej perspektywy. Pilot drona posiada niezbędną licencję do wykonywania tego typu czynności, co przekłada się na profesjonalizm oraz bezpieczeństwo w realizacji zleceń.

Filmy korporacyjne i zdjęcia z drona.

Reviews

Opinie

Co mówią o nas Klienci

Agencja reklamowa DC wykonała dla naszej firmy zdjęcia obrotowe 360, sesję biznesową oraz film reklamowy, które idealnie wpisują się w wizerunek marki. Zaangażowanie i profesjonalizm oraz wysoka jakość dostarczonych usług, indywidualne podejście i spełnienie założonych kryteriów w ustalonym terminie - to najważniejsze cechy, które opisują współpracę z DC.

Tomasz Ślanda

CEO, TiA Sp. z o.o.

Od ponad roku współpracuję z Digital City w zakresie marketingu internetowego: tworzenia i pozycjonowania naszej strony internetowej, prowadzenia Adwords i mediów społecznościowych. Bardzo wysoko cenię sobie rewelacyjny kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy oraz terminowość.

Piotr Pawluś

prezes, Delcom Sp. z o.o.

Digital City wyróżnia się profesjonalizmem ,terminowością i bardzo wysokim poczuciem estetyki. Sposób wykonania zdjęć katalogowych oraz strony www zyskał nasze uznanie i zaowocował dalszą trwałą współpracą.

Mirosław Marciniak

Noel S.C.

Kreatywność i świeże spojrzenie agencji Digital CIty na fotografię produktową i reklamową wspiera Secret Soap w dynamicznym rozwoju, dzięki czemu nasza firma stale utrzymuje stabilną pozycję w nowoczesnym biznesie.

Monika Kosieniak

CEO, The Secret Soap Store Sp. z o.o.

Miałem przyjemność i nadal korzystam z pełnym zaufaniem z usług firmy Digital City. Agencja wykonała zdjęcia reklamowe naszej poradni, a także przygotowała materiały na stronę internetową, z której czerpiemy niemałą satysfakcję oraz wymierne korzyści.

Tomasz Świstowski

dyrektor, Stymulus

agencja reklamowa kraków

Korzystamy z najnowszych technologii i narzędzi

Verified by MonsterInsights