Przewiń do góry

Filmy reklamowe

Kamera… akcja!

Skutecznym źródłem przekazu są filmy reklamowe emitowane w mediach społecznościowych, w spotach telewizyjnych oraz na wydarzeniach targowych.  Tego typu nagrania zwiększają świadomość konsumentów na temat marki, oferowanych produktów i świadczonych usług danego przedsiębiorstwa.

Filmy promocyjne – sztuka audiowizualna z komercyjnym zastosowaniem

Filmy promocyjne wykorzystywane w niemalże każdej branży zatrzymują widza na dłuższą chwilę, ukazując istotę przedsiębiorstwa w kilku minutach.

Filmowanie eventów: wideorelacja i film korporacyjny

Oryginalnym narzędziem wykorzystywanym w świecie marketingu jest filmowanie eventów. Taka wideorelacja, w której ukazane są emocje towarzyszące wydarzeniu firmowemu, pozwala na stworzenie materiału filmowego kreującego profesjonalny wizerunek marki. Oferta obejmuje filmowanie konferencji, imprez firmowych, eventów na targach oraz innych wydarzeń związanych z życiem wybranego przedsiębiorstwa.

Produkcja filmów reklamowych: od koncepcji po montaż

Pomysł przekuty w sukces? Tylko z Digital City. Produkcja filmów na YouTube, do spotów telewizyjnych czy mediów społecznościowych odbywa się przy wykorzystaniu sprzętu i oprogramowania z górnej półki, czego potwierdzeniem są nagrania w jakości HD. Na zadowalający efekt wpływają nie tylko ciekawe kadry, ale również dopasowanie dźwięku do obrazu i profesjonalna postprodukcja. W ramach takich rozwiązań można nagrać oryginalne filmy instruktażowe, wideorelacje z eventów oraz promocyjne filmy.

Sprawdź Cennik “Filmy reklamowe”.

filmy reklamowe kraków
Verified by MonsterInsights