Back to top

Dron: fotografia i filmowanie

Chodzenie z głową w chmurach nie dotyczy już wyłącznie niepoprawnych marzycieli – dzięki usłudze filmowania oraz wykonywania zdjęć z lotu ptaka każdy może przez chwilę bujać w obłokach – i to dosłownie!

Usługi dronem

Kompleksowe usługi dronem: począwszy od przygotowania scenariusza, przez nagrywanie filmów lub robienie zdjęć, aż po montaż bądź obróbkę fotografii w profesjonalnych programach graficznych. Tego typu nagrania wykonuje się na potrzeby filmów reklamowych, promocyjnych, korporacyjnych, a także wideorelacji. Zdjęcia z lotu ptaka również cieszą się popularnością w świecie reklamy, ale coraz częściej są nieodłącznym elementem reportażów ślubnych oraz weselnych.

Filmowanie z powietrza dronem

Operator drona posiada wymagane przez polskie prawo kwalifikacje – taką licencję otrzymuje się po egzaminie w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. Dzięki temu filmowanie z powietrza dronem jest nie tylko profesjonalne, ale również bezpieczne. Nagrania z lotu ptaka są często wykorzystywane w teledyskach ślubnych oraz filmach korporacyjnych.

Filmy i zdjęcia lotnicze z drona – cennik

Cena realizacji usług jest uzależniona między innymi od miejsca wykonywanych zdjęć lub nagrywanych filmów dronem, liczby fotografii czy indywidualnych preferencji zamawiającego.