Przewiń do góry

Dron: fotografia i filmowanie

Chodzenie z głową w chmurach nie dotyczy już wyłącznie niepoprawnych marzycieli – dzięki usłudze filmowania oraz wykonywania zdjęć z lotu ptaka każdy może przez chwilę bujać w obłokach – i to dosłownie!

Usługi dronem

Kompleksowe usługi dronem: począwszy od przygotowania scenariusza, przez nagrywanie filmów lub robienie zdjęć, aż po montaż bądź obróbkę fotografii w profesjonalnych programach graficznych. Tego typu nagrania wykonuje się na potrzeby filmów reklamowych, promocyjnych, korporacyjnych, a także wideorelacji. Zdjęcia z lotu ptaka również cieszą się popularnością w świecie reklamy, ale coraz częściej są nieodłącznym elementem reportażów ślubnych oraz weselnych.

Filmowanie z powietrza dronem

Operator drona posiada wymagane przez polskie prawo kwalifikacje – taką licencję otrzymuje się po egzaminie w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. Dzięki temu filmowanie z powietrza dronem jest nie tylko profesjonalne, ale również bezpieczne. Nagrania z lotu ptaka są często wykorzystywane w teledyskach ślubnych oraz filmach korporacyjnych.

Filmy i zdjęcia lotnicze z drona – cennik

Cena realizacji usług jest uzależniona między innymi od miejsca wykonywanych zdjęć lub nagrywanych filmów dronem, liczby fotografii czy indywidualnych preferencji zamawiającego. Orientacyjny Cennik “Usługi dronem” znajdziesz tutaj.

usługi dronem kraków
Verified by MonsterInsights