Przewiń do góry

Fotografia reklamowa

Kreatywna wizja. Idealne światło. Ekspozycja, ostrość, wyzwolenie spustu migawki. Produkt sprzedany obrazem.

Zdjęcia produktowe należą do tej dziedziny fotografii, której celem jest przedstawienie wszystkich atutów danego przedmiotu. Łącząc powiedzenia o reklamie będącej dźwignią handlu i o jednym obrazie mówiącym więcej niż tysiąc słów, skorzystanie z potencjału leżącego w fotografii reklamowej jest poniekąd wymogiem dla każdego, kto chce skutecznie wypromować swoją działalność. Fotografia reklamowa to potężne narzędzie promocji oraz wsparcie sprzedażowe.

fotografia reklamowa kraków

Reklamowe zdjęcia produktowe: packshot, duch, 360°

Najpopularniejszą formą fotografii produktowej są packshoty, czyli zdjęcia na białym tle, które najdokładniej oddają obraz fotografowanego przedmiotu. Stosowanie jednolitego tła sprawia, że potencjalny konsument może skupić wzrok wyłącznie na reklamowanym produkcie. Podobnie jest w przypadku zdjęć typu duch, które mają zastosowanie w branży odzieżowej.

Chcąc pokazać produkt z każdej strony, można zdecydować się na zdjęcia 360°. Do wykonania takich klatek wymagane jest odpowiednio wyposażone studio reklamowe.

Digital City zapewnia wszystko to, co jest potrzebne do realizacji profesjonalnej sesji zdjęciowej: od koncepcji, przez rzetelne przygotowania i przebieg pracy, aż po montaż i retusz.

Sprawdź nasze Portfolio.

fotografia reklamowa kraków

Fotografia reklamowa i produktowa w studiu oraz w plenerze.

Nie tylko produkty zasługują na swoją chwilę wśród blasku fleszy. Jednym z podstawowych elementów reklamy marki lub przedsiębiorstwa są zdjęcia biznesowe i fotografia eventowa. W tej kwestii ważne jest ukazanie wizerunku każdego pracownika, co często przekłada się na postrzeganie przedsiębiorstwa jako firmy przyjaznej i profesjonalnej. Sesje odbywają się zarówno w studiu fotograficznym (znajdującym się w dogodnej lokalizacji w Krakowie przy ulicy Oboźnej 11B), jak i w siedzibie klienta czy w plenerze.

Korzystamy z najnowszych technologii i narzędzi

Verified by MonsterInsights