Przewiń do góry

Strony internetowe

W tworzeniu sklepów internetowych i stron www liczy się nie tylko oryginalna szata graficzna, która przykuje uwagę użytkownika, ale również funkcjonalność witryny przejawiająca się w prostej obsłudze oraz intuicyjnej nawigacji. Digital City rezygnuje przy tym z szablonowego myślenia na rzecz kreatywnych (i skutecznych!) działań. Projektuje serwisy, które są ciekawe zarówno pod względem wizualnym, jak i merytorycznym – budowane na podstawie zasad UX, z zachowaniem spójności graficznej, a także dostosowaniem witryny do standardów IT oraz nowoczesnych technologii.

Kreatywne tworzenie stron www

Gdy wszyscy dookoła proponują tworzenie stron www na podstawie nowoczesnych technologii, agencja interaktywna Digital City dorzuca do tego sprawdzone rozwiązania i nutę kreatywności, dzięki czemu w wirtualnym świecie powstają efektywne i zarazem efektowne witryny internetowe.

Strony internetowe i sklepy – cena ma znaczenie

Zaprojektowanie i stworzenie responsywnej witryny www pozwala na dostosowanie się do aktualnych trendów oraz inwestycję w sukces przedsiębiorstwa. Ważne, by na etapie planowania określić konkretny budżet, na podstawie którego będzie można przyjąć pewną strategię i wykonać profesjonalne działania. Od budżetu zależy, jak wygląda, w jakim zakresie jest administrowana oraz jakie funkcjonalności posiada strona internetowa – cena będzie zatem odgrywać istotną rolę.

Portfolio

strona www dla MS-Investment Group

strona www dla Gżegżółka & Stymulus

strona www dla fotografa Nowelski

strona firmowa dla KCM

strona internetowa dla kancelarii RP

strona internetowa dla firmy IT Delcom

strona www tla biura tłumaczeń

strona internetowa dla kancelarii RES

strona internetowa dla IPPON JUDO

strona www dla firmy Stabilo

strona internetowa dla fotografa

strona internetowa dla dentysty

Administracja i pozycjonowanie strony

Ważne w wirtualnym świecie jest nie tylko projektowanie serwisów, ale również administrowanie stron internetowych i ich pozycjonowanie w najpopularniejszych wyszukiwarkach. Cennik obejmuje zarówno pojedyncze usługi, jak i kompleksowe pakiety.

Efektem powyższych działań są intuicyjne, przejrzyste oraz kreatywne witryny internetowe, które zachęcają gości do bliższego zapoznania się z ofertą. To najlepszy krok do pozyskania nowych klientów.

Verified by MonsterInsights